Monday, December 18, 2017
You are here: Home Slideshow

K2 Users

 • Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit..
  K2_SUBSCRIBE_TO_THIS_USERS_RSS_FEED K2_WEBSITE این نشانی پست الکترونیک دربرابر spambot ها و هرزنامه ها محافظت می شود. برای مشاهده آن شما نیازمند فعال بودن جاواسکریپت هستید

  K2_RECENT_ITEMS

K2 Comments

Slideshow
Slideshow

Slideshow (3)

مشاوره مدیریت

27 بهمن 1391
K2_WRITTEN_BY_MALE K2_PUBLISHED_IN Slideshow

تیم مجرب مشاوره شرکت، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات متنوع مشاوره ای مدیریت اعلام می دارد ...

 

فعالیتهای عمده شرکت شامل موارد زیر می باشد:

 

 • خدمات مشاوره مدیریتی در سطوح پیشرفته
 • مدیریت، راهبری، نظارت و کنترل پروژه
 • تحقیق و توسعه بازار در حوزه صنعت دارو
 • برنامه ریزی استراتژیک و مهندسی مجدد محصول
 • ارائه طرح‌های پژوهشی
 • شناخت ، امکان سنجی و تهیه RFP برای شرکت ها و سازمانهای مختلف
 • برنامه ریزی فرآیندهای کسب و کار
 • نیاز سنجی و برنامه ریزی آموزشی
 • خدمات بازرگانی متعدد
و...

 

 

K2_READ_MORE

تهیه گزارش های تخصصی صنعت دارو

19 دی 1391
K2_WRITTEN_BY_MALE K2_PUBLISHED_IN Slideshow

 

ویژگی‌های خاص صنعت دارو و قواعد حاکم بر این بازار باعث شده تا فعالیتهای بازاریابی دارویی به نسبت کالا ها و خدمات مصرفی مرسوم در بازار کاملا متفاوت باشد بطوریکه رشته بازاریابی دارویی بصورت تخصصی در دانشگاه تدریس می شود. در ضمن محدودیتهای قانونی که در حوزه تبیلغات دارویی تبیین شده است موجب شده تا شرکتهای دارویی کانال‌های محدودتری برای دسترسی به مخاطبان خود داشته باشد.

بنابراین گروه آرمان‌نگار تصمیم گرفت در حوزه تبلیغات دارویی یک بانک اطلاعاتی جامع تهیه نماید. برای اینکار ابتدا فهرستی از نشریات و مجلات دارای مجوز تبلیغات دارویی تهیه شده و آرشیو دو سال اخیر اکثر آنها جمع آوری گردید. در گام بعدی کلیه داده‌های مربوط به تبلیغات منتشر شده در این نشریات به همراه فایل الکترونیک تصویر آگهی ها در یک بانک اطلاعاتی مستند و ذخیره سازی گردید. از ویژگی‌های منحصر به فرد این بانک اطلاعاتی می‌توان به ساختار ویژه طراحی آن بصورت کاملا منسجم و جامع و با قابلیت اتصال به اطلاعات آمارنامه دارویی کشور اشاره نمود. بطوریکه در این بانک اطلاعاتی میزان فروش، تغییرات در روند فروش و سهم بازار داروها بر اساس کد ژنریک یا برند ژنریک ، قابل اتصال به حجم تبلیغات رسانه‌ای آن دارو می‌باشد.

این داده از طریق یک سامانه اطلاعاتی مبتنی بر وب در اختیار شرکتهای متقاضی قرار خواهد گرفت بعلاوه اینکه تحلیل های کلی و جامع بصورت گزارش های دوره‌ای ارائه می شود.

در ضمن کارشناسان گروه آرمان‌نگار آمادگی دارند تا گزارشات موردی و خاص مورد نیاز هر شرکت را در اسرع وقت ، با تحلیل‌های مربوطه برای مدیران تصمیم‌گیر آماده نمایند.

"پردا" می تواند کمک شایانی در افزایش اثربخشی تبلیغات شرکتهای دارویی  نموده و بر اساس عملکرد رقبا آنها را به سرعت نسبت به تغییرات بازار آگاه سازد.

در گام بعدی پردا زیر ساخت مناسبی برای برنامه ریزی تبلیغات در اختیاز شرکتهای متقاضی قرار خواهد داد.

در حال حاضر این بانک اطلاعاتی بالغ بر 25  نشریه، هفته نامه ، ماهنامه و ... مهم بازار دارویی کشور را تحت پوشش قرار داده که به جرات می‌توان ادعا نمود بیش از 90 % آگهی های دارویی کشور را شامل می‌شوند. با این وجود گروه آرمان‌نگار همواره تمام تلاش خود را برای  تکمیل، بروزنگهداری و رفع اشکالات احتمالی این بانک اطلاعاتی بکار خواهد گرفت.

 

K2_READ_MORE

مشاوره بازاریابی و تبلیغات

18 دی 1391
K2_WRITTEN_BY_MALE K2_PUBLISHED_IN Slideshow

بخش مشاوره شرکت فراسامانه آرمان نگار یکی از بخشهای اصلی شرکت بوده و در این بخش ، به شرکتهای مختلف تولیدی ، تجاری یا خدماتی متناسب با نیازها یا مشکلاتی که دارند خدمات مشاوره ارائه می دهد.خدمات مشاوره ای ارائه شده هر چند در اصل در زمینه بازاریابی هستند، ولی ماهیتا بسیار فراتر از آن بوده و در حقیقت در حکم مشاوره کسب و کار را دارد و مشاورین شرکت عموماً فراتر از حد بازاریابی ، در زمینه سایر بخشهای عملیاتی شرکت مانند : مدیریت و رهبری ، امور مالی و منابع انسانی ، تدارکات و خرید ، تولید و امور برنامه ریزی و استراتژیک شرکت نیز وارد شده و مشاوره می دهند

K2_READ_MORE
Header
Background Color
Text Color
Link Color
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image